SIGNÁLNE CHUDNUTIE

Metóda SILGNÁLNEHO CHUDNUTIA používa k optimalizácii hmotnosti signály vlastného tela. Nie je to žiadna dieta. Pri vstupnom vyšetrení vám vysvetlím princíp ako sa s vami vaše telo “rozpáva”, ako si to treba preložiť a správať sa podľa toho. Vaše telo je nastavené tak, že presne vie, čo má robiť. Je stvorené na to, aby Vám slúžilo a nie škodilo. Je pre neho prirodzené, že hľadá rovnováhu. Robí v každom okamihu všetko pre to, aby ju získalo a udržalo. V tejto dobe, dobe blahobytu, robíme ale veľa vecí, ktoré prirodzené mechanizmy nášho tela tlmia, spôsobujú nerovnováhu, nesúlad (chronický stres, jedlo bez živín, vysoko spracované potraviny, ktoré robia z nášho mozgu zmäteného chaotika, ktorý nevie, kedy má dosť… ). Tieto a ďalšie nešváry majú za následok okrem iného nestabilné hladiny hormónov, ktoré spôsobia, že často nie sme schopní počuť a vnímať, čo potrebuje naše telo a čo nám hovorí. Dokonca už ani nevieme určiť, či sme hladní ,alebo máme len chuť. Typickým príznakom pre dnešného človeka západného typu je neustála únava a nadváha. Svojim správaním sme nepriateľom vlastnému telu. Telo, ale nie je váš nepriateľ – pokiaľ má na to podmienky ( ak mu ich vy vytvoríte), je to váš kamarát, ktorý robí všetko preto, aby ste boli zdraví. A optimálna hmotnosť k tomu patrí.

Systém SIGNÁLNEHO CHUDNUTIA vychádza a stojí na princípoch výsledkov klinických štúdií, vedeckých poznatkov a dôležitých informácií o výžive, vzdelávaní v oblasti fyziológie, biochémie a psychológie chudnutia, funkcie hormónov a hormonálnej odozvy tela na prijatú potravu, vykonávaný pohyb a psychické stavy jedinca. Systém má niekoľko úrovní – sami si volíte, ako rýchlo (pomaly) chcete chudnúť, alebo či chcete len váhu udržiavať. Nezakazujem žiadne jedlo. Nenútim ľudí k pohybu kvôli chudnutiu. Naučím vás počuť vaše telo a rozumieť mu.

Systém SIGNÁLNEHO CHUDNUTIA je vhodný hlavne pre ľudí so sedavým zamestnaním. Využiť ho môže každý, kto má problém s nadváhou.

Ponúkam ho v dvoch verziách. V prvej za 99€/1 mesiac absolvujete vstupné vyšetrenie a vstupné školenie. Jedenkrát týždenne budeme spolu komunikovať a korigovať odporučené zásady.

Druhá verzia za 199€ /1 mesiac obsahuje to čo prvá verzia a navyše bude 1x týždenne podávaná detoxikačná liečba prístrojom Bicom Optima 2.generácie, keďže pri chudnutí budú preťažené vylučovacie orgány.

Prihlásiť sa môžete cez formulár na www.bazofil.sk , mailom na info@bazofil.sk, alebo telefonicky na 0904833112.