Koloroterapia a čakry

V tele každého človeka sa nachádzajú energeticko-informačné centrá – čakry, ktoré spájajú naše jemnohmotné telo s fyzickým. Funkciou čakier je prijímať, premieňať a rozvádzať najrôznejšie druhy energie do celého tela.

Rozlišujeme sedem čakier, z ktorých každá vysiela vibrácie v jednej zo základných farieb (zodpovedajúcim jej úlohe) a vzťahuje sa k určitým orgánom a oblastiam tela.

Čakra v sanskrte znamená „koleso“, môžete si ich teda predstaviť ako kolesá voľne prúdiacej pozitívnej energie.

Keď sú otvorené všetky čakry, ktorými môže voľne prúdiť energia,tak medzi fyzickým telom, mysľou a duchom existuje harmónia. 

Nepríjemné pocity, smútok, únava, nepohodlie alebo aj bolesť či choroby, tak takto sa môžu prejavovať zablokované čakry. Aj o čakry sa treba starať. Ich pravidelným čistením si dokážete zharmonizovať telo i dušu a zbaviť sa problémov.

Bioptron revolučný prístroj určený na terapiu svetlom je založený na technológii, ktorá získala Nobelovu cenu a je plne certifikovaná na neinvazívne urýchlenie liečby, ako aj na prevenciou širokej škály zdravotných problémov vrátane akné, kožných poranení, športových zranení, artritídy, bolesti krížov a aj v prevencii starnutia.Dajú sa ním sfunkčniť zablokované čakry. Ktorá čakra má problém sa zistí prístrojom Bicom Optima a problém sa odstráni Bioptronom.