Naše služby

Poradenstvo

Nárast alergií, problémov s nadváhou a s tým súvisiacimi ťažkosťami s kĺbmi a chrbticou,vysokým cholesterolom,kyselinou močovou, problémami s pečeňou, prekyslením organizmu, únavou, akne, cukrovkou,opakovanými infekciami,vysokým tlakom krvi, problémami so žalúdkom a trávením , osteoporózou, žlčníkovými a obličkovými kameňmi,ekzémami, rôznymi inými  kožnými chorobami, ponúkam:

PORADENSTVO

vychádzajúce z ajurvédskych, TCM, stredomorských a prírodných stravovacích princípov. Dozviete sa ako má vyzerať správne zloženie stravy, individuálne pre každého jednotlivca, vhodné kombinácie potravín, kedy a čo jesť, aby sa náš organizmus očistil a dobre fungoval. Choroby sú totiž signál organizmu, že životný štýl, ktorý chorý človek vedie, nie je pre jeho organizmus vhodný. Napríklad pre niektoré typy ľudí vôbec nie sú vhodné surové zeleninové šaláty, aj keď vládne všeobená mienka, že sú “zdravé” pre všetkých.

Na konzultácie si je dobré doniesť diktafón, či poznámkový blok.

Pokyny ku  konzultácii :

Pred konzultáciou nejedzte 2 hodiny, prídite včas aspom 10 minút pred plánovaným začiatkom, aby sa ukľudnil pulz. Oblečte sa tak, aby Ste si mohli vyhrnúť rukávy po lakte a prípadne obnažiť nohy  . Ak sa dá, majte nenalakované nehty. Prineste si so sebou fotku jazyka ráno po zobudení sa.

Po konzultácii je možné bezplatne využiť maximálne 2 maily s najviac troma otázkami na ktoré sa dá odpovedať ANO či NIE. Ostatné odpovede sms a mailom sú potom  spoplatnené

AMBULANCIA CELOSTNEJ MEDICÍNY (AJURVEDA, TCM )

45minútové vyšetrenie obsahuje: 

  • pulzová diagnostika – zistenie individuálneho metabolického typu, typ nerovnováhy, odporučenie individuálneho stravovania, krátky písomný návrh liečby (vhodné+ nevhodné potraviny, nevhodné kombinácie potravín, bylinná podpora)
  • doplnkové služby(hradené zvlášť):
  • analýza kvapky krvi na kvantovom analyzátore- stav orgánov a 90 alergénov 
  • InBody analýza ukáže stav organizmu(viscerálny tuk, vodné pomery,metabolický vek)
  • harmonizačná liečba kvantovým analyzátorom

Pri vyšetrení detí je potrebné, aby s dieťaťom prišli dvaja dospelí sprievodcovia. Po vyšetrení jeden z dospelých dieťa zabaví, aby napr. si matka mohla v kľude vypočuť inštrukcie.

Upozorňujem, že niektoré deti si nedajú vyšetriť pulz. Ajurvedska medicína má okrem pulzovej diagnostiky aj iné vyšetrovacie metodiky na vyšetrenie.

BICOM Optima-kvantová analýza a liečba

je rýchla a spoľahlivá metóda diagnostiky ochorení a následne ich liečba bez potreby použitia liekov. Je bezbolestná a preto je vhodná ako pre malé deti, tak pre dospelých. Je vhodná aj pre zdravých ľudí v rámci prevencie .Je to diagnostika a liečba prevádzaná špeciálnym počítačom, ktorá pracuje na základe vibrácií . Iné vibrácie ma totiž zdravé tkanivo na rozdiel od chorého tkaniva. Podstatou liečby  je aktivácia  energetických dráh a bodov v tele, ktorých cieľom je obnovenie rovnováhy organizmu v oblasti energetickej, hormonálnej a nervovej.V tele sa naštartuje proces samoliečenia “obnoví sa vnútorný lekár” a telo sa upraví pomocou vlastných zdrojov.