Naše služby

Poradňa individuálneho zdravého stravovania

Nárast alergií, problémov s nadváhou a s tým súvisiacimi ťažkosťami s kĺbmi a chrbticou,vysokým cholesterolom,kyselinou močovou, problémami s pečeňou, prekyslením organizmu, únavou, akne, cukrovkou,opakovanými infekciami,vysokým tlakom krvi, problémami so žalúdkom a trávením , osteoporózou, žlčníkovými a obličkovými kameňmi,ekzémami, rôznymi inými  kožnými chorobami, ponúkam:

PORADENSTVO V OBLASTI ZDRAVÉHO INDIVIDUÁLNEHO STRAVOVANIA

vychádzajúce z ajurvédskych, stredomorských a prírodných stravovacích princípov. Dozviete sa ako má vyzerať správne zloženie stravy, individuálne pre každého jednotlivca, vhodné kombinácie potravín, kedy a čo jesť, aby sa náš organizmus očistil a dobre fungoval. Choroby sú totiž signál organizmu, že životný štýl, ktorý chorý človek vedie, nie je pre jeho organizmus vhodný. Napríklad pre niektoré typy ľudí vôbec nie sú vhodné surové zeleninové šaláty, aj keď vládne všeobená mienka, že sú “zdravé” pre všetkých.

Na konzultácie si je dobré doniesť diktafón, či poznámkový blok.

Pokyny ku  konzultácii :

Pred konzultáciou nejedzte 2 hodiny, prídite včas aspom 1O minút pred plánovaným začiatkom, aby sa ukľudnil pulz. Oblečte sa tak, aby Ste si mohli vyhrnúť rukávy po lakte  . Ak sa dá, majte nenalakované nehty. V deň vyšetrenia si ráno neočistite jazyk.

Po konzultácii je možné bezplatne využiť maximálne 2 maily s najviac troma otázkami na ktoré sa dá odpovedať ANO či NIE. Ostatné odpovede sms a mailom sú potom  soplatnené (vid cenník).

NUTRI FOOD PLAN – poradňa redukcie hmotnosti, prevencie a liečby civilizačných ochorení

AMBULANCIA CELOSTNEJ MEDICÍNY /AJURVEDA/

1 – 1.5 hodinové vyšetrenie obsahuje: 

 • vyšetrenie biorezonanciou – stav orgánov a 90 alergénov (písomný výstup z vyšetrenia sa účtuje osobitne)
 • pulzová diagnostika – zistenie individuálneho metabolického typu, typ nerovnováhy, odporučenie individuálneho stravovania, návrh liečby

cena: vid cenník

V cene je ajurvedske vyšetrenie pulzovou diagnostikou, vyšetrenie jazyka, nehtov + odporúčania ajurvedskej liečby (zmena životosprávy, bylinné prepatáty, cvičenie, masáž, a iné..).

Pri vyšetrení detí je potrebné, aby s dieťaťom prišli dvaja dospelí sprievodcovia. Po vyšetrení jeden z dospelých dieťa zabaví, aby napr. si matka mohla v kľude vypočuť inštrukcie.

Upozorňujem, že niektoré deti si nedajú vyšetriť pulz. Ajurvedska medicína má okrem pulzovej diagnostiky aj iné vyšetrovacie metodiky na určenie dóše.

Pri meškaní 15 a viac minút sa termín konzultácie pokladá za zrušený. Nový termín bude pridelený po zaplatení storno poplatku 20 Euro a zálohy na ďalší termín.

Diagnostika biorezonanciou z kvapky krvi

V prípade, že chcete vedieť v akom stave máte Vaše orgány a tkanivá, ponúkame možnosť diagnostiky z kvapky krvi odoslanej na čisto bielej, neparfemovanej papierovej vreckovke. Odber sa robí z dobre umytej kože, alebo pri prípadnom úraze. Nedezinfikovať!! Krv sa usuší a odošle sa v zip sáčku s menom pacienta na adresu ambulancie. Po vyšetrení Vám pošleme výsledky s návrhom riešení problémov.

UPOZORNENIE:

odpovede sms správami a mailami spoplatnené

sms: 1 Euro

mail: podla rozsahu odpovede od 3 Euro

zaslanie výsledkov biorezonancie mailom alebo Slov.poštou (obálka, známka, cesta na poštu): 2 Eura

Telefonické konzultácie:

mailom alebo telefonicky si dohodnúť termín a dlžku konzultácie

zaplatiť na účet príslušnú sumu (alebo priniesť na ambulanciu, či vhodiť do schránky v obálke): cena v cenníku

účet: IBAN SK05 0200 0000 0027 3624 1332

BIOREZONANCIA

je rýchla a spoľahlivá metóda diagnostiky ochorení a následne ich liečba bez potreby použitia liekov. Je bezbolestná a preto je vhodná ako pre malé deti, tak pre dospelých. Je vhodná aj pre zdravých ľudí v rámci prevencie .Je to diagnostika a liečba prevádzaná špeciálnym počítačom, ktorá pracuje na základe vibrácií . Iné vibrácie ma totiž zdravé tkanivo na rozdiel od chorého tkaniva. Podstatou liečby  je aktivácia  energetických dráh a bodov v tele, ktorých cieľom je obnovenie rovnováhy organizmu v oblasti energetickej, hormonálnej a nervovej.V tele sa naštartuje proces samoliečenia “obnoví sa vnútorný lekár” a telo sa upraví pomocou vlastných zdrojov.Táto liečebná metóda patrí medzi alternatívne medicínske metodiky. V svojej praxi ju spájam s vyšetrením pulzu podľa Ajurvedskej medicíny , čím dostávam unikátny obraz daného organizmu.

Biorezonancia je efektívna pri diagnostike a liečbe táchto stavov:

 • Alergické ochorenia
 • Atopická dermatitída
 • Kožné vyrážky
 • Revmatické ochorenia
 • Zranenia – napr pri športe
 • Odstránenie vírusov a baktérií
 • Astma bronchiale
 • Ochorenia vnútorných orgánov
 • Migrény a bolesti celého tela
 • Metabolický syndróm
 • Obezita
 • Problémy so zubami a ďasnami
 • Imunitné poruchy
 • Hormonálne poruchy
 • Účinná detixikácia
 • Ovplyvnenie nežiaducich účinkov očkovania a chemických liekov